Співпраця з роботодавцями

21.05.2018

УСТАНОВЧІ ЗБОРИ РАДИ РОБОТОДАВЦІВ ПРИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОМУ ОБЛАСНОМУ ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ

 

17 травня поточного року в приміщенні Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбулися установчі збори ради роботодавців при Івано- Франківському обласному центрі зайнятості. Засідання пройшло за участі генерального директора Федерації роботодавців України Руслана Іллічова, першого заступника генерального директора Федерації роботодавців України Яни Зацерковної, директора Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василя Цимбалюка, заступника голови-виконавчого директора обласного об’єднання організацій роботодавців Василя Скригунця, керівника прес-служби Федерації роботодавців України Олени Мочалової, голів рад роботодавців при міських, районних, міськрайонних філіях Івано- Франківського обласного центру зайнятості та директорів філій обласного центру зайнятості, а також директора Івано-Франківського центру ПТО ДСЗ Марії Гопайнич.

На засіданні створено раду роботодавців при Івано-Франківському обласному центрі зайнятості. Головою ради обрано Олексу Салигу, голову ради роботодавців при Івано-Франківській міській філії, секретарем – заступника директора обласного центру зайнятості Григорія Горбаля. Присутні роботодавці мали можливість висловити пропозиції щодо вирішення питань, з якими вони стикаються при веденні власного бізнесу, а також почути думки представників Федерації роботодавців щодо вирішення даних питань. Руслан Іллічов відзначив тісну співпрацю та координацію роботи Івано-Франківської обласної служби зайнятості та роботодавців не лише на обласному але і на місцевих рівнях. Радою роботодавців та обласним центром зайнятості прийнято звернення до Федерації роботодавців України щодо пропозицій до змін законодавства про зайнятість та до розвитку професійного навчання (перенавчання) дорослого населення.

03.07.2017

ГОТУЄМО СПЕЦІАЛІСТІВ СФЕРИ ПОСЛУГ

У Івано-Франківському обласному центрі зайнятості готується до підписання Меморандум про співпрацю з Громадською організацією «Асоціація готельєрів Яремчанщини». Вивчивши співвідношення між попитом і пропозицією робочої сили, зроблено висновок про те, що і сьогодні, і в наступні роки є потреба у спеціалістах сфери послуг. Особливо це стало актуальним у наш час, коли стрімко розвивається туристична індустрія.

Якщо раніше зазвичай люди відпочивали влітку лише на морському узбережжі, то тепер до послуг відпочивальників різноманітні можливості провести цікаво і незабутньо відпустку чи вихідні дні у будь-яку пору року у будь-яких місцевостях. А оскільки наш чудовий карпатський край пропонує незабутні враження від «зеленого туризму», зустрічі Нового року чи Різдва Христового, від гірськолижного відпочинку тощо, то цілком зрозумілим є потреба у фахівцях сфери послуг.

Підготовка і підвищення кваліфікації спеціалістів у цій сфері здійснюватиметься на базі Івано-Франківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Навчання безробітних проводитиметься за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, а також передбачено навчання за кошти підприємств, організацій, установ або за власні кошти громадян.


08.07.2016

НАЛАГОДЖУЄМО СПІВПРАЦЮ ІЗ РОБОТОДАВЦЯМИ

У сучасних стрімких життєвих ритмах виникає потреба в постійній модернізації та технологічному переозброєнні виробництва. Цей процес пов’язаний як з технікою, так і з людьми. Але якщо морально застаріла техніка може бути виведена з процесу виробництва, то робоча сила має бути професійно підготовлена з метою забезпечення виживання в конкурентній боротьбі. Тому у активній політиці держави на сучасному ринку праці пріоритетним є питання професійного навчання щодо підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації безробітних. Про це свідчать розроблені державною службою зайнятості основні заходи розвитку центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості до 2017 року.

Для вирішення нагальних проблем безробіття Івано-Франківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості найбільш результативним вважає узгодження потреб і інтересів шукача роботи та роботодавця, що прискорить працевлаштування особи на підходящу роботу, закріпить її на робочому місці за набутою професією або ж надасть безробітному можливість відкрити власну справу.

На регіональному ринку праці одними із найбільш затребуваних є послуги перукаря, манікюрника та педикюрника. Підготовка висококваліфікованих кадрів відповідно до потреб ринку праці вимагає сучасної матеріально-технічної бази та досвідчених майстрів-професіоналів. Нещодавно відбулася зустріч керівництва Івано-Франківського центру ПТО ДСЗ з керівником “Торгового перукарсько-консультаційного центру” м.Івано-Франківськ за результатами якої сторони висловили намір та дійшли згоди про використання матеріально-технічної бази “Торгового перукарсько-консультаційного центру” для ліцензування та організації навчально-виробничої роботи за професіями: “перукар (перукар-модельєр)”, “манікюрник” та “педикюрник”. Це дасть змогу Івано-Франківському центру ПТО ДСЗ якісно і професійно готувати відповідні кадри, а слухачам можливість отримати гідні професійні знання, навички та оволодіти новою професією.


До уваги роботодавців!

12 червня 2015 року о 14-00 у приміщенні Івано-Франківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Пасічна, 14-А (2-й поверх лекційна зала) відбудеться засідання Ради роботодавців Івано-Франківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. На засіданні будуть обговорюватись наступні питання:

1. Про деякі питання соціального партнерства роботодавців та служби зайнятості. Про план роботи Ради роботодавців Івано-Франківського центру ПТО ДСЗ на 2015 рік. (Скригунець В.П.– Голова Ради роботодавців Івано- Франківського центру ПТО ДСЗ).

2. Стан ринку праці в регіоні станом на 01.06.2015 р. (Басюга Т.С. – перший заступник директора Івано-Франківського обласного центру зайнятості).

3. Про діяльність Івано-Франківського центру ПТО ДСЗ та перспективи розвитку навчального закладу на наступний рік. (Гопайнич М.Г. – директор Івано-Франківського центру ПТО ДСЗ ).

4. Обговорення з представниками роботодавців переліку професій для навчання безробітних та іншого дорослого населення на 2016рік. (Гопайнич М.Г. – директор Івано-Франківського центру ПТО ДСЗ).


За результатами проведеної в Івано-Франківському обласному центрі зайнятості 26 вересня 2013 року наради, створена Рада роботодавців Івано-Франківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Головою Ради роботодавців обрали Скригунця В.П., виконавчого директора Івано-Франківського обласного об’єднання організацій роботодавців, заступником голови Ради роботодавців – Луціва В.І., директора колективного підприємства «Фірма Лік», секретарем Ради – Гопайнич М.Г., директора Івано-Франківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Слухачі нашого центру проходять виробниче навчання та виробничу практику на кращих підприємствах міста Івано-Франківська та області. Серед таких підприємств - ТзОВ «Квітковий ринок», ТзОВ «ПАККО ХОЛДИНГ», кафе «Шоколадниця», Коломийський Академічний драматичний театр, мале підприємство «Піка» готель «Магнолія», ПП Головецька Н.С. Магазин «Соломон», кафе ТзОВ «Таппо», де наші адміністратори, які здобували теоретичні знання у Центрі, на практиці навчалися вміло керувати організацією, виробничими процесами, грамотно розподіляти роботу серед персоналу. Касири торговельного залу, продавці продовольчих товарів та продавці непродовольчих товарів набираються практичних вмінь і навичок на торговельних підприємствах ПП «Дарницький-ІФ», ПП Голобин Р.М., ПП Головата Х.І., ПП Симко Л.І., ПП Жданова О.О., ПП Петрова О.Б., ПП Береснева Н.М., ПП Новіков О.В., ПП Петров О.С., ПП Палига Ю.М., ПП Николаєва Г.Г., ПП Головатий Р.І., ФОП Човганюк Р.В., ФОП Лавренюк Т.А., ФОП Неволін Д.А., ФОП Шпук Н.С., ФОП Долішній В.П., ФОП Ребрик Р. Я.